התכנית לפסיכותרפיה דינמית ממוקדת  |  התכנית לפסיכותרפיה דינמית זוגית  |  סדנאות סופשבוע בסוכה במדבר  |  השתלמות שנתית בטיפול בדכאון  |  טיפול פסיכולוגי בתחושת חוסר שייכות
תחושת חוסר שייכות עשויה להיות תחושה מתמשכת בחיים שיכולה לחזור על עצמה במסגרות שונות- במשפחה, בעבודה, באזור המגורים, בזוגיות. החיפוש אחרי תחושת השייכות יכול להמשך זמן רב, ולפעמים אפילו נדמה כאילו מצאנו את המקום או המסגרת אליו נוכל ונרצה להשתייך. אך אז זה קורה שוב, ותחושת השייכות מתפוגגת והופכת לתחושה המוכרת של ניכור וחוסר שייכות.
תחושה של חוסר שייכות משאירה אותנו לבד, לא מעורבים, לא נותנים מעצמנו את מה שהיינו יכולים לו היינו רוצים. חסרי בית, במובן העמוק.

הפתרון שאנו מנסים בד"כ- להחליף מסגרת של עבודה, מגורים, תחביב או קהילה, איננו מועיל לאורך זמן ונראה שהוא תמיד מאכזב. ולמרות זאת הרצון להשתייך לקבוצה, למקום, לעשיה- כאילו חזק מאיתנו. כיצד יוצרים שינוי ונותנים מענה לצורך הבסיסי הזה? כיצד מטפלים בו ובד בבד גם בקשיים אחרים שאנו מתמודדים איתם?

הטיפול הדינמי הממוקד יכול ליצור את הקשר בין הכאב הנפשי המרכזי שלנו, סיפור החיים שלנו והאופן בו אנחנו נשארים לבד. מתוך כך נוכל ללמוד ולחוות בתהליך הטיפולי כיצד נוכל להשתנות- מבפנים, כדי ליצור שינוי בחויה שלנו בחיים.
 
לייבסיטי - בניית אתרים