התכנית לפסיכותרפיה דינמית ממוקדת  |  התכנית לפסיכותרפיה דינמית זוגית  |  סדנאות סופשבוע בסוכה במדבר  |  השתלמות שנתית בטיפול בדכאון  |  סדנת פרוש חלומות בגישה הדינמית הממוקדת
בהנחיית ד"ר שלמה זלוטניק
 
נרשמים עכשיו לסדנה שתתקיים בקבוצה קטנה בימי ששי של מרץ הקרוב בבת חפר
להרשמה לסדנה- אנא הורידו כאן את טופס ההרשמה ושלחו אלינו

סדנת "סופשבוע חלומי" של פרוש חלומות בשילוב סופשבוע ב"סוכה במדבר" שליד מכתש רמון, תערך באמצע מאי הקרוב. לפרטים נוספים

בסדנה נלמד איך להפוך חלום לשיח משמעותי על החיים של המטופל. זהו הבסיס של עבודת החלום – לנוע בשיח במשמעויות המסומנות בחלום כפי שהן מתפתחות ומתגלות כמיוצגות בחיים. משימה זאת היא ה'ריצפה' של עבודת החלום -  שלא משאירה את החולם לבד עם חלומו ומובניו. מעבר לה, נלמד את המתודה של בניית נרטיב החלום בשיח הטיפולי, מתוך עבודה משותפת עם המטופל. כיצד לעבד, ספק לגלות וספק לבנות את ה'אמירה החלומית', את המסר שאמור לעבור מהאדם הישן אל החשיבה הראשונית שלו כאשר יהיה ער. האם נוכל לתווך ולסייע בהעברת המסר הזה? נאתר ביחד את ה'נושא' של החלום, נבחן מה החלום 'עושה' עם נושא זה ובכך נאתר את ה'נשוא' של האמירה החלומית ונבחן האם החלום 'מציע' כחלק מהאמירה החלומית, גם, 'מושא' - תוצר אפשרי של 'כיוון ההתבוננות' שהחלום מכוון אליו. המשמעויות של פרקטיקה זו מסתעפות ומרתקות, אולם גולת הכותרת היא האפשרות להקשיב להתבוננות הרעננה של החלום על הנושא שנבחר לחלימה ומתבהר בעבודת החלום כמרכזי בחיים.
הפרקטיקה והמתודה שנלמד ממוקמות באזורים של חשיבה התייחסותית עדכנית עם תרומות של אוגדן והצגה של רעיונות פילוסופיים מרתקים בעיקר מהתחום של חשיבה על תהליכים אינטנציונליים. 

הגישה שבה נשתמש ואותה נכיר היא הגישה הדינאמית הממוקדת. בסדנה נקבל עליה רקע קצר ונעמיק בכלים שהיא נותנת לפענוח והבנת משמעותם של חלומות. נלמד לעבד אותם ולהשתמש בהם כאמצעי האצה והמחשה טיפוליים. נפרש את החלומות של חלק מהמשתתפים שירצו בכך, כדי ללמוד את העבודה הטיפולית שמתאפשרת בניתוח חלומות.

הסדנה דורשת פתיחות, יכולת ונכונות לעזור ולהיעזר על ידי המשתתפים במהלך הסדנה. הנוכחות של ה"אחר" היא מכרעת לצורך החוויה ההתפתחותית המתרחשת במהלך השיתוף.

הסדנה מיועדת למטפלים בעלי רקע בפסיכותרפיה דינמית. הסדנה מעניקה דרך התנסות חוויתית –לימודית כלים לעבודה עם חלומות ככלי טיפולי להכרות עצמית. הדגש הוא על התהליך המתפתח בסדנה ובתור שכזה היא מומלצת גם למטפלים מנוסים בעבודה עם חלומות. הסדנה התקיימה מספר רב של פעמים כהשתלמות למטפלים ומתקיימת גם כחלק מתכנית לימודי הפסיכותרפיה בתכנית לפסיכותרפיה דינמית ממוקדת.

הסדנה מתקיימת בקבוצה קטנה של מטפלים.


פרטים:
למידע נוסף על המנחה: שלמה זלוטניק
קהל היעד לסדנה: מטפלים עם ידע דינמי ונסיון קליני
היקף הסדנה: חמישה מפגשים בני 4 ש"א כל אחד, סה"כ 20 ש"א

זמני הסדנה: ימי ששי, בין השעות 9:00- 12:15 בתאריכים הבאים:
3.3, 10.3, 17.3, 24.3, 31.3
עלות הסדנה: 1400 ש"ח כולל מע"מ, ניתן לשלם ב-4 תשלומים חודשיים של 350 ש"ח
מקום ההשתלמות: מרכז יישומים קליניים בבת חפר (ביציאה של כביש 6 לכיוון נתניה)


לפרטים אנא צרו עמנו קשר בטלפון- 0544-900-161 או במייל 
בציון הפרטים שלכם ל  info@yissumim.co.il
להרשמה לסדנה- אנא הורידו כאן את טופס ההרשמה ושלחו אלינו

למשתתפים בסדנהכניסה לרשימת הקריאה (נדרשת סיסמא)

למידע ועדכונים עשו לייק לדף הפייסבוק שלנו :
https://www.facebook.com/YissumimC
 

 


לייבסיטי - בניית אתרים