יישומים קליניים- מרכז לטיפול פסיכולוגי ממוקד והכשרת מטפלים - יעוץ לשינוי מקצועי
התכנית לפסיכותרפיה דינמית וממוקדת  |  התכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית זוגית  |  סדנת פרוש חלומות  |  
צרו איתנו קשר:יעוץ לשינוי והתפתחות מקצועית

יעוץ לשינוי מקצועי מיועד לכל מי שכמה לשינוי כזה אך מתקשה לצאת לדרך לבדו מסיבות שונות.
שינוי מקצועי יכול להיות להיות כזה שבו משנים לגמרי את תחום העיסוק המקצועי- כמו למשל לעבור ממקצוע טכני/מדעי/הנדסי למקצוע שמשפיע על אנשים; או שינוי משכיר לעצמאי, הוספת תחום פעילות או שירותים אחרים, הקמת מרכז או שינוי בקהל איתו עובדים.

קשה לצאת לדרך כזו: ישנה אי וודאות גדולה לגבי איך יהיה העיסוק החדש, האם אצליח להתפרנס ממנו ברמה אליה אני רגיל, איך לעבור מבכירות מקצועית והכרות עם תחום מסוים למקום של התחלה חדשה גם בסטטוס המקצועי וגם בתנאי השכר הנלווים,  איך אשווק את עצמי או אמצא עבודה ועוד.
לפעמים יש פנטזיות על עיסוק החלומות שנמצאות רחוק מדי מאופציה ליישם אותן באמת. או שלא ברור מה ללמוד כדי שהתעודה אכן תאפשר לנו בהתאם לרקע המקצועי הקודם שלנו לעשות את השינוי.

למרות הקשיים בעריכת שינוי מקצועי, הרי שלהשאר בעשיה מקצועית שאיננה מתאימה, מספקת או שאנו מחוברים אליה יש מחירים כבדים. ואם מחכים ל"רגע האחרון" כשכבר אי אפשר יותר או כשמפוטרים- קשה יותר לעשות את השינוי, המצריך תהליך מתמשך.

למי שרוצה לצאת לדרך של שינוי מקצועי, כדי להשפיע על אנשים מתוך מפגש עם עצמו- אני מציעה שילוב של יעוץ מקצועי, אקדמי, שיווקי ועסקי, המתייחס לכל הנושאים הקשורים בשינוי- כדי שהשינוי יתממש.

למידע נוסף- www.ben-horin.co.il
ליצירת קשר- ד"ר נרדה בן-חורין, טל. 0544-900-161 או במייל narda@ben-horin.co.il

 
לייבסיטי - בניית אתרים