יישומים קליניים- מרכז לטיפול פסיכולוגי ממוקד והכשרת מטפלים - מטפלים לתלמידים
התכנית לפסיכותרפיה דינמית וממוקדת  |  התכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית זוגית  |  סדנת פרוש חלומות  |  
צרו איתנו קשר:


                                           
                                       
            מטפלים לתלמידי התכנית
 
 
אירית דנציגר-יוסופוף: פסיכולוגית קלינית מומחית, מטפלת בקליניקה פרטית בכפר-סבא במבוגרים וזוגות, נוער וילדים. עובדת לאורך שנים כפסיכולוגית חינוכית בשפ"ח אזור בליווי תהליכים מערכתיים בגישה פסיכואנליטית, פיתוח והעצמת מנהלים, ליווי צוותי חינוך, הורים וילדים. במסגרת השפ"ח מנהלת את המרכז הרב-תחומי לאבחון וטיפול מגיל לידה ועד גיוס.
התפיסה המקצועית משלבת גישה דינמית באוריינטציה פסיכואנליטית ונסיון בתחום החינוכי. עמדת המוצא הטיפולית רואה באדם המבקש עזרה את האחדות ואת ריבוי הפנים. מתוך כך מנסה להתאים את המענה הטיפולי ע"י שילוב אלמנטים של טיפול דינמי ממוקד, חיבור גוף – נפש ואינטגרציה של עולמו הפנימי עם מציאות חייו.
לומדת בתוכנית ללימודים מתקדמים בפסיכותרפיה פסיכואנליטית במרכז ויניקוט.
טל. 050-563-8469


יעל ולצר - קשת: פסיכולוגית קלינית מומחית, עובדת בקליניקה פרטית בעין ורד שבשרון ובשפ"ח אזור.  מטפלת במבוגרים במצבי חרדה, דכאון, משברי חיים, קונפליקטים אישיים או קשיים ביחסים בין-אישיים;  בילדים ונוער עם בעיות רגשיות, התנהגותיות וחברתיות.
הטיפולים נערכים בגישה פסיכואנאליטית עכשוית, המשלבת מרכיבים של טיפול דינמי ממוקד, ורואה בטיפול מסע משותף של המטפל והמטופל במטרה להכיר את עולמו הפנימי של המטופל, להרחיב את המגע עם חלקים שונים  בתוכו, ובכך לאפשר לו לצמוח ולהיפתח לאפשרויות חדשות .
נמצאת בתהליך הסמכה להדרכה במכון טריאסט-שריג.
טלפון: 0544-299923

ליאור חקלאי-כפרי: פסיכולוגית קלינית מומחית,
מטפלת בקליניקה פרטית בפתח-תקוה ובמושב בני דרור, במבוגרים, מתבגרים וילדים. בעלת ניסיון עשיר בטיפול בהפרעות חרדה, דיכאון, משברי חיים, הדרכת הורים וקשיים זוגיים. עובדת בגישה הדינמית באוריינטציה פסיכואנליטית בשילוב מרכיבים של טיפול דינמי ממוקד. רואה בטיפול תהליך בו משתתפים שניים ביצירת קשר ומרחב טיפולי, המאפשר עיבוד של הקשרים הראשוניים והכרות עם תכני העולם הפנימי, בכיוון של התפתחות אישיותית. 
לומדת בתוכנית ללימודים מתקדמים בפסיכותרפיה פסיכואנליטית במרכז ויניקוט. בעלת רקע וניסיון  כפסיכולוגית במרפאת ילדים ונוער ובמחלקת יום פתוחה בבית חולים פסיכיאטרי. כמו כן רקע בעבודה בשרות פסיכולוגי-חינוכי כפסיכולוגית של גנים ובית ספר.
טלפון: 052-222-3289
לייבסיטי - בניית אתרים