יישומים קליניים- מרכז לטיפול פסיכולוגי ממוקד והכשרת מטפלים - סדנת סופשבוע חלומי
התכנית לפסיכותרפיה דינמית וממוקדת  |  התכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית זוגית  |  סדנת פרוש חלומות  |  
צרו איתנו קשר:סדנת "סופשבוע חלומי": סדנת פרוש חלומות 

בהנחיית ד"ר שלמה זלוטניק


הסדנה תתקיים בסופהשבוע של ה6 -8 ליולי בבת חפר
 
האפשרות להשתתף בסדנה מרוכזת של פרוש חלומות הינה חוויה מיוחדת. בסדנה נלמד ונרחיב את המיומנות של פרוש חלומות ככלי טיפולי משמעותי, בגישה הדינמית הממוקדת. לאילו שרצו להשתתף בסדנת פרוש החלומות שקיימנו ב"סוכה במדבר" ולא יכלו; או לאילו שהעדיפו להשתתף בסדנה כזו ללא לינה- הנה ההזדמנות.  בסופהשבוע של ה 6-8 ליולי נקיים סדנה כזו בבת חפר. 
להרשמה לסדנה- אנא הורידו כאן את טופס ההרשמה ושלחו אלינו. 


על הסדנה : בסדנה נלמד איך להפוך חלום לשיח משמעותי על החיים של המטופל. זהו הבסיס של עבודת החלום – לנוע בשיח במשמעויות המסומנות בחלום כפי שהן מתפתחות ומתגלות כמיוצגות בחיים. משימה זאת היא ה'ריצפה' של עבודת החלום -  שלא משאירה את החולם לבד עם חלומו ומובניו. מעבר לה, נלמד את המתודה של בניית נרטיב החלום בשיח הטיפולי, מתוך עבודה משותפת עם המטופל. כיצד לעבד, ספק לגלות וספק לבנות את ה'אמירה החלומית', את המסר שאמור לעבור מהאדם הישן אל החשיבה הראשונית שלו כאשר יהיה ער. האם נוכל לתווך ולסייע בהעברת המסר הזה? נאתר ביחד את ה'נושא' של החלום, נבחן מה החלום 'עושה' עם נושא זה ובכך נאתר את ה'נשוא' של האמירה החלומית ונבחן האם החלום 'מציע' כחלק מהאמירה החלומית, גם, 'מושא' - תוצר אפשרי של 'כיוון ההתבוננות' שהחלום מכוון אליו. המשמעויות של פרקטיקה זו מסתעפות ומרתקות, אולם גולת הכותרת היא האפשרות להקשיב להתבוננות הרעננה של החלום על הנושא שנבחר לחלימה ומתבהר בעבודת החלום כמרכזי בחיים.
הפרקטיקה והמתודה שנלמד ממוקמות באזורים של חשיבה התייחסותית עדכנית עם תרומות של אוגדן והצגה של רעיונות פילוסופיים מרתקים בעיקר מהתחום של חשיבה על תהליכים אינטנציונליים. 

הגישה שבה נשתמש ואותה נכיר היא הגישה הדינמית הממוקדת. בסדנה נקבל עליה רקע קצר ונעמיק בכלים שהיא נותנת לפענוח והבנת משמעותם של חלומות. נלמד לעבד אותם ולהשתמש בהם כאמצעי האצה והמחשה טיפוליים. נפרש את החלומות של כמה מהמשתתפים שירצו בכך, כדי ללמוד את העבודה הטיפולית שמתאפשרת בניתוח חלומות.

הסדנה דורשת פתיחות, יכולת ונכונות לעזור ולהיעזר על ידי המשתתפים במהלך הסדנה. הנוכחות של ה"אחר" היא מכרעת לצורך החוויה ההתפתחותית המתרחשת במהלך השיתוף.

הסדנה מיועדת למטפלים בעלי רקע בפסיכותרפיה דינמית. הסדנה מעניקה דרך התנסות חוויתית –לימודית כלים לעבודה עם חלומות ככלי טיפולי להכרות עצמית. הסדנה מומלצת גם למטפלים מנוסים בעבודה עם חלומות. הסדנה התקיימה מספר רב של פעמים כהשתלמות למטפלים ומתקיימת גם כחלק מתכנית 
לימודי הפסיכותרפיה בתכנית לפסיכותרפיה דינמית ממוקדת.

הסדנה מתקיימת בקבוצה קטנה של מטפלים.

פרטים:
למידע נוסף על המנחה: שלמה זלוטניק
קהל היעד לסדנה: מטפלים עם רקע דינמי ונסיון קליני
היקף הסדנה:  24 ש"א

זמני הסדנה: 
יום חמישי, ה 13.7, משעה 15:00 ועד שעה 20:00 
יום ששי, ה 14.7, משעה 10:00, ועד שעה 17:00
יום שבת, ה 15.7 משעה 10:00, ועד שעה 17:00 
מקום הסדנה: מרכז יישומים קליניים בבת חפר (ביציאה של כביש 6 לנתניה).
סדנת חלומות ביישומים קליניים


עלות הסדנה: עלות הסדנה הינה 1,600 ש"ח כולל מע"מ.
הנחת הרשמה מוקדמת: לנרשמים עד 20.6 עלות הסדנה 1,450 ש"ח. ההוצאה מוכרת לצרכי מס וניתן לשלם במספר תשלומים.

לפרטים אנא צרו עמנו קשר בטלפון- 0544-900-161 או במייל בציון הפרטים שלכם ל  
info@yissumim.co.il
להרשמה לסדנה- אנא הורידו כאן את טופס ההרשמה  ושלחו אלינו

למשתתפים בסדנהכניסה לרשימת הקריאה (נדרשת סיסמא). אנו נשלח סיסמא לרשימת הקריאה המעודכנת לקראת הסדנה.
 
לייבסיטי - בניית אתרים