הצהרת נגישות

כללי
בית הספר לפסיכותרפיה שואף להבטיח כי האתר שלו יהיה קל לשימוש ונגיש לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות עצמאות.

נגישות ב-yissumim.co.il
בית הספר יישומים קליניים מעמיד לרשותו את אתר האינטרנט של נגישות המשתמש, אשר מופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- yissumim.co.il לשפר את עמידתו בהנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.0).

הפעלת תפריט הנגישות
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של yissumim.co.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.

כתב ויתור
בית הספר יישומים קליניים ממשיך במאמציו לשפר כל הזמן את הנגישות של האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלויות.

למרות מאמצינו להפוך את כל התוכן והתוכנים של בית הספר יישומים קליניים לנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. זה יכול להיות תוצאה של לא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך
אם אתם נתקלים בקשיים בכל תוכן באתר yissumim.co.il או זקוקים לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא צרו איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע לכם.

צרו איתנו קשר
אם ברצונכם לדווח על בעיית נגישות, יש לכם שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צרו קשר עם תמיכת הלקוחות של yissumim.co.il כדלקמן:
דוא”ל: yissumimk@gmail.com